Bestuur VELO Voetbal WATERINGEN

Onderstaand vindt u de bestuursamenstelling, onder de kop commissie vindt u de sub commissies die onder betreffende bestuurslid vallen.


Functie Naam E-mail Telefoon Commissies
Voorzitter        
  Richard Wolf r.wolf@velovoetbal.nl 06 51 11 21 10  
Secretaris        
  Louis de Letter  l.deletter@velovoetbal.nl 06 44 53 08 07 AVG
        Strafzaken
Penningmeester        
  Arno Gerritse
Frank Duijvestijn
a.gerritse@velovoetbal.nl
f.duijvestijn@velovoetbal.nl 
06 52 51 88 56
06 51 80 83 64
 
Technische Zaken        
Voorzitter Raymond van Asten r.vanasten@velovoetbal.nl  06 16 35 66 84 Selecties (senioren en vrouwen)
        Medisch/Facilitair
        Scouting
        Opleidingen
        Selecties jeugd
Sponsoring      

  Patrick Volkering p.volkering@velovoetbal.nl  06 24 52 12 72 Sponsorcommissie 
Facilitair        
  Daan Vogels d.vogels@velovoetbal.nl    Onderhoud velden en materiaal 
        Trainingsmateriaal 
Breedtesport Senioren        
  Karin Maartense k.maartense@velovoetbal.nl 06 15 54 66 74  Zaalvoetbal senioren
        Veldvoetbal senioren
Breedtesport Jeugd        
  Peter Hartman p.hartman@velovoetbal.nl 06 19 17 03 16 Breedtesport jeugd
        Special voetbal
Wedstrijdsecretaris        
  Bart van Zuijlen wedstrijdzaken@velovoetbal.nl 06 38 82 60 01 scheidsrechterscommissie 
        Wedstrijdzaken
Verenigingszaken        
  Peter van der Zanden p.vanderzanden@velovoetbal.nl 06 22 51 22 08 Normen en Waarden
        Vrijwilligersbeleid 
        Activiteitencommissie 
Communicatie / Marketing / PR        
  Bart Gardien b.gardien@velovoetbal.nl 06 11 07 3162  PR, Marketing en Communicatie
         
Advertentie