Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 sep 17:45 VELO JO13-3 Loosduinen JO13-2
21 sep 17:45 VELO JO10-1/2 RKDEO JO10-1/2
21 sep 18:15 VELO JO12-1 VFC JO12-1
21 sep 20:00 VELO JO23-1 Forum Sport JO23-1
21 sep 20:15 Westlandia 3 VELO 5
22 sep 19:00 Houtwijk sv JO15-1 VELO JO15-4
22 sep 20:00 Exact 2 (zaal) VELO 3 (zaal)
25 sep 8:30 KMD JO11-1 VELO JO11-1
25 sep 8:30 Westlandia JO9-1 VELO JO9-1
25 sep 8:30 KMD JO9-3JM VELO JO9-3
25 sep 8:30 Honselersdijk JO9-2 VELO JO9-6
25 sep 8:30 HBS JO8-2 VELO JO8-2
25 sep 8:30 Quick JO8-5 VELO JO8-4
25 sep 8:30 ODB JO8-2 VELO JO8-7
25 sep 8:30 DSO MO13-2 VELO MO13-1
25 sep 8:30 Forum Sport MO13-3 VELO MO13-2
25 sep 8:30 VELO JO7 JO7
25 sep 8:45 VELO JO11-3 KMD JO11-3JM
25 sep 8:45 VELO JO11-4 RVC Celeritas JO11-2
25 sep 8:45 VELO JO9-4 BMT JO9-3
25 sep 8:45 VELO JO8-1 Verburch JO8-1
25 sep 8:45 VELO JO8-3 Die Haghe JO8-2
25 sep 8:45 VELO JO8-5 sv Zuid West DH JO8-1
25 sep 9:00 VELO JO14-2 Scheveningen JO14-2
25 sep 9:00 VELO JO13-2 Westlandia JO13-2
25 sep 9:00 GSC ESDO JO10-2 VELO JO10-3
25 sep 9:00 VELO MO15-1 Laakkwartier MO15-1
25 sep 9:45 FC 's-Gravenzande JO11-2 VELO JO11-2
25 sep 9:45 VELO JO10-1 KMD JO10-1
25 sep 9:45 VELO JO10-2 Westlandia JO10-2
25 sep 9:45 VELO JO9-2 HMSH JO9-1
25 sep 9:45 VELO JO9-5 RVC Celeritas JO9-3
25 sep 9:45 KMD JO8-2JM VELO JO8-6
25 sep 10:00 RAS JO14-1 VELO JO14-3
25 sep 10:00 HBS JO12-1 VELO JO12-1
25 sep 10:00 VELO JO12-2 Sportclub Monster JO12-1
25 sep 10:00 VELO JO12-3 DUNO JO12-3
25 sep 10:00 TAC'90 JO11-2 VELO JO11-5
25 sep 10:15 Full Speed JO10-3 VELO JO10-5
25 sep 10:30 Wippolder JO12-4 VELO JO12-4
25 sep 10:30 VELO MO17-1 VOC MO17-1
25 sep 10:45 VELO JO17-6 HBS JO17-4
25 sep 10:45 Vredenburch JO15-2 VELO JO15-3
25 sep 10:45 VELO JO15-4 KMD JO15-3
25 sep 11:00 VELO JO10-4 HMSH JO10-2
25 sep 11:00 VELO MO9-1 Die Haghe MO9-2
25 sep 11:30 Barendrecht JO17-1 VELO JO17-1
25 sep 11:30 VELO JO14-1 HVC'10 JO14-1
25 sep 11:30 VELO O23-1 SVC'08 O23-1
25 sep 12:00 CWO 2 VELO 2
25 sep 12:00 Die Haghe JO15-1 VELO JO15-2
25 sep 12:30 VELO 6 GSC ESDO 2
25 sep 12:30 VELO JO19-3 KMD JO19-3
25 sep 12:30 VELO JO17-2 DSVP JO17-1
25 sep 12:30 VELO JO13-1 Excelsior M. JO13-1
25 sep 12:30 S.V. Den Hoorn JO12-7 VELO JO12-5
25 sep 12:30 LYRA MO19-1 VELO MO19-1
25 sep 13:00 DSO 6 VELO 7
25 sep 13:00 HVV JO17-5 VELO JO17-5
25 sep 13:00 VELO O23-3 SVH O23-1
25 sep 13:15 VCS 2 VELO 5
25 sep 13:15 HBS JO15-1 VELO JO15-1
25 sep 13:45 Die Haghe JO13-4 VELO JO13-3
25 sep 14:00 VELO 9 Ariston'80 6
25 sep 14:15 KMD 7 VELO 12
25 sep 14:30 VELO 1 Voorschoten`97 1
25 sep 14:30 VELO 3 Honselersdijk 3
25 sep 14:30 VELO 10 FC 's-Gravenzande 9
25 sep 14:30 VELO JO17-3 S.V. Den Hoorn JO17-2
25 sep 14:45 Westlandia 10 VELO 11
25 sep 15:00 VELO 8 TAC'90 2
25 sep 15:00 VUC O23-2 VELO O23-2
25 sep 15:15 Meern De JO19-1 VELO JO19-1
25 sep 16:15 KMD JO19-2 VELO JO19-2
25 sep 16:30 Monster 1 (7x7) Westlandia 1 (7x7)
25 sep 16:30 KMD 2 (7x7) VELO 1 (7x7)
25 sep 16:30 VELO 6 (7x7) Honselersdijk 2 (7x7)
25 sep 16:30 VELO 4 (7x7) Naaldwijk 3 (7x7)
26 sep 13:00 VELO 2 (zon) Erasmus 2 (zon)
26 sep 13:00 VELO 2 (zon) Full Speed 5 (zon)
26 sep 13:00 VELO 3 (zon) Erasmus 3 (zon)
27 sep 20:30 VELO 1 (zaal) MVV'27 zaal 1 (zaal)
27 sep 21:30 VELO 2 (zaal) Mazzel Stars 4 (zaal)
Bekijk meer
Advertentie